1937 Cadillac La Salle Limousine

Lüks ve ihtişamın sembolu olan Cadillac araçlarının nadide bir örneği, 1937 model Cadillac La Salle Limousine marka aracımız…

Kiralama Şartları ve Konsepti;

 • Tüm araçlarımız yakıt ve şoför hizmeti dahil olarak tam günlük tahsisler şeklinde kiralanmaktadır.
 • Yakıt bedeli 100km mesafe sınırı ile fiyata dahildir. 100 km’yi aşan mesafelerde ve şehir dışı transferlerde ekstra yakıt ücreti alınır. Aracın güne başlama ve dönüş noktası Çengelköy olarak güzergahınız hesaplanmaktadır.
 • Kiralama konseptimizde gün içerisinde herhangi bir süre sınırlaması bulunmamaktadır. Yalnız organizasyon gece 01:00′dan sonra devam edecek ise ekstra 100 TL şoför ücreti alınmaktadır. Araç Gelin Hanımı kuaförden alarak güne başlamaktadır.
 • Firmamız süsleme hizmeti vermemektedir, dilerseniz anlaşmalı olduğumuz çiçekçilerde 75 TL’den başlayan fiyatlar ile yaptırabiliyoruz.
 • Farklı kiralama seçenekleri için lütfen fiyat alınız. Dizi Film,Sinema, Reklam, Klip vb çekimler, Katalog, Moda Çekimleri, Açılış, Gala, Tanıtım Organizasyonları, Havaalanı ve Otel Transferleri, Şehir Turları, Turist Gezileri, Özel Konuk Karşılama ve transferleri gibi organizasyonlarınız için lütfen teklif alınız.

Kiralama Bütçesi; yakıt ve şoför hizmeti dahil olarak 435?

Yeni başlayan hayat yolculuğunuza  bu aracımızla başlamak isterseniz, rezervasyon yaptırmak amacıyla lütfen bizi aramaktan çekinmeyiniz?

Düğün Arabası

Stay Informed

Choose the way you would like to be notified for latest posts.

Bookmark & Share

Arkadaşlarınızla paylaşın...106 Yorum

 • 14.09.2012 tarihinde gerçekleşen düğünümüz için kiralamıştık bu arabayı… Sabah eşim almaya gitti arabayı ve ben kuafördeydim. “Araba nasıl?” diye sordum, “Anlatamam görmen lazım” dedi. Gerçektende anlatılmaz görmekte yetmez, YAŞAMAK lazım. İlk olarak bizimle bütün gün ilgilenen, her an yanımızda olan, bize çok yardımcı olan, sıcak kanlı, anlayışlı, güler yüzlü şoförümüz Fırat Abi’ye çok teşekkür ederiz. İnanılmaz bir gündü, bütün İstanbul bizi izliyordu ve gören herkes elini hemen ya cep telefonuna atıp ya da fotoğraf makinesine atıp fotoğrafımızı çekiyorlardı. Trafikte herkese poz verir olmuştuk. Bir ara turistlerin sıraya girdiğini hatırlıyorum. Hatta diğer gelinler sanki bizi kıskanıyor gibi bakıyorlardı :) Araba çok güzel konforlu biz o gün içine 6 kişi sığmıştık :) İnanılmaz, tarifi olmayan rüya gibi bir gündü bizim için. Ayrıca Bilal Bey’e de bize bu imkanı sağladığı için çok teşekkür ederiz. Evlenecek bütün çiftlere kesinlikle bu arabayı ve Fırat Abi’yi tavsiye ederiz… Tekrardan “MASAL TADINDA GEÇEN GÜNÜMÜZ” için çok teşekkür ederiz.

 • Tek kelimeyle, MUHTEŞEM MUHTEŞEM MUHTEŞEM ANLATILAMAZ YAŞANMASI LAZIM.
  MUTLU GÜNÜMÜZDE AYRI BİR KEYİF YAŞATTI BİZE VE SEYİR HALİNDEYKEN GÖRENLERE.BİLAL BEYE VE ŞOFÖRÜMÜZ FIRAT BEY E İLGİ ALAKA VE VERDİKLERİ HİZMETLER İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

 • 20 Eylül 2012′de gerçekleşen düğünümüzde bu güzel araba bizimleydi. Arabanın kendisi harika olmakla birlikte; şoförümüz Fırat Bey pozitifliği, profesyonelliği ve sakinliğiyle anlamlı günümüze tanık olup bizi çok mutlu etti, kendisine çok çok teşekkür ediyoruz, yaşanan yemek sorunuyla ilgili tekrar çok özür diliyoruz!

  Araba gelinlikle rahat etmek için çok uygundu, içi çok konforlu ve güzelliğiyle özellikle fotoğraf çekimleri için şahane! Düğünümüzle ilgili en beğendiğimiz ve en beğenilen ayrıntılarından biri olan arabamız için Bilal Bey’e, tüm gün gösterdiği sabır ve pozitifliği için Fırat Bey’e tekrar sonsuz teşekkürler! Kesinlikle herkese tavsiye ediyoruz! Sevgiler,

  Aslı & Turgay

 • Ahmet Salih Şanlıtürk

  17 Kasım 2012 de gerçekleşen düğünümüzde gerek nezaketi ve gerek tecrübesi ile yanımızda olan ve verdiği hizmet ile bu aracı seçmemizde ve düğün arabası ile çalışmakta ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı tescilleyen Fırat bey\’e çok teşşekkür ediyoruz.

  Sevgili Bilal bey\’e ayrıca teşekkür ediyoruz.

  Nurcan & Ahmet

 • bizde istiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Yorum Yaz...